Demirkol,hicri yılbaşını kutladı

21.09.2017 16:12:03 tarihinde eklendi, 463 kez okundu
Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Hicri Yılbaşı olan 1 Muharremi kutladı.

Başkan Fevzi Demirkol, yeni Hicri yılın İslam Alemine huzur ve bereket getirmesini dileyerek, "İslam Aleminde Hicri Yılbaşı, Muharrem Ayının ilk günüdür. Bu muhterem ay, inananlar için, içinde güzellikler barındıran ameller de müjdelemiştir. Yepyeni bir yılın habercisi olan, bolluk ve bereketin temsili aşure gününü içinde saklayan bu mübarek aya girerken, tüm İslam Alemi, tüm insanlık için huzurun, sağlığın, bereketin ve mutluluğun daim olduğu bir yıl diliyorum.

Tarihimize baktığımızda her şeyin dönümü, başlangıç noktası olarak kabul edilen Hicri Yılbaşı kira anlaşmalarının yenilendiği, yıllık anlaşmaların tekrar edildiği ilk gün olarak idrak edilirdi. Bu ay bu nedenle içinde bir yenilenme, yeniden başlama halini barındırmaktadır. Bu vesile ile tarihimizdeki örneklerden de yola çıkarak, dilerim ki, tüm kötü haberlerin ardımızda kaldığı, hayırlı kararların alındığı, bizim için ise size her gün bir önceki günden daha güzel hizmetler verebildiğimiz bir yıl olur. Hicri yılbaşınızı kutlar, saygılar sunarım" dedi.

 


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS