Şanlıurfa tenis dünyası inşaatı hızla yükseliyor

27.10.2017 18:32:33 tarihinde eklendi, 444 kez okundu
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımına başlanılan Şanlıurfa Tenis Dünyası inşaatı hızla yükseliyor.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımına başlanılan Şanlıurfa Tenis Dünyası inşaat çalışmaları aralıksız bir şekilde devam ediyor. 4.5 milyon liralık bütçesi olan Şanlıurfa Tenis Dünyası, bin 600 metrekarelik bir adet kapalı tenis sahası, 2 bin 195 metrekarelik 2 adet açık tenis sahası, 325 metrekarelik antrenman ve çalışma sahası, 310 metrekarelik çocuk oyun salonu, 3 bin metrelik koşu parkuru, iki kafeterya ve kütüphanesi ile toplamda 15 bin 460 metrelik bir alanı kapsıyor. Başkan Çiftçi, Tenis Dünyası inşaat alanında incelemelerde bulunarak yapılan çalışmalar hakkında teknik ekipten bilgi aldı. Şanlıurfa’da gençlere yönelik spor alanları oluşturduklarını ve Tenis Dünyası Projesi ile Şanlıurfalı gençlerin tenisle tanışacağını ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, "Şanlıurfa için önemli, vizyonel, Şanlıurfa gençliğini heyecanlandıracak ve Şanlıurfa’yı bir odak şehir haline getirebilecek Tenis dünyası projesinin inşaat çalışması hızla yükseliyor.

Tenis Oyun Dünyası, Şanlıurfalı gençlerimize tenisi sevdirecektir. Şanlıurfa Tenis dünyası projesi 2 kapalı, 5 açık olmak üzere 7 tenis kortundan oluşuyor. Yine aileler merkeze geldiklerinde gerek fitness, dinlenme, kafeterya hizmetleri ve kütüphane olarak rahat bir gün geçirebilecekleri şekilde planlandı. Bunlar şehrimizin niteliğini yüseltiyor. Şehri bir çekim merkezi haline getiriyor. Diğer büyükşehirlerde olan her proje Şanlıurfa’da da olacak. Büyükşehir kadroları olarak yolumuza devam ediyoruz. Şanlıurfa tenis oyun dünyası yüzde 75 gerçekleşme oranındadır. inşallah 2018 yılı Şanlıurfa için açılışlar yılı olacaktır. Bu güzel projelerde emeği geçen tüm arkadaşlarımızı tebrik ediyorum" dedi.


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS