BİR GARİP MASAL OYUN´una MS´lilerin DAVETLİSİNİZ

14.11.2017 17:32:54 tarihinde eklendi, 489 kez okundu
Bir gariptir MS´li olmak. Gariptir çünkü insanların birbirine sabrı ve tahammülü olmadığı bir dünyada yaşıyor olsak bile, ´´ herkesin MS´i birbirinden farklıdır´´ dense bile tüm MS´liler birbirini anlar.

İşte biz de bu garip hikayenin hayatımızda yer alma sürecini anlatmaya çalıştık. MS ile sosyal yaşamı, MS'lilerin iş ve hastane statülerini, MS ile evliliği, anne baba olmayı ve MS ile var olma mücadelemizi aktarmaya çalıştık oyunumuzda.

Biz hikaye anlatmaya alışkınız; doktorlarımız MS ile ilgili hikayemizi anlatmamızı ister. Aslında bu sefer de hikayemizi anlatıyoruz ama sonunu yazmak bizim elimizdeydi. Biz de hikayemizi ''MaSal'' gibi sonlandırmak istedik. Gelin de bakın, istediğimiz gibi sonlanacak mı?

NOT: Oyunumuzu sergileyebilmek için 10 Aralık 2017 tarihinde, Türkan Saylan Kültür Merkezi,İST, Maltepe'de saat 15.00.- Buluşuyoruz..
Tüm İstanbul Belediyelerinden, oyunumuzu sergilemek için salon desteğinize ihtiyacımız var. Destekleriniz için şimdiden çok teşekkürler.

Özlem TÜRKYILMAZ

505 811 75 28

GÜLÜZAR RESULOĞLU
POZİTİF ENGELLİLER


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS